Policjanci w służbie historii Warsztaty dla uczestników - Aktualności -

Policjanci w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas policyjnych”

Nawigacja

Warsztaty dla uczestników

Zapraszamy uczestników konkursu na warsztaty. O terminach i szczegółach poinformują Was pracownicy Oddziałowych Biur Edukacji Narodowej IPN.

Warsztaty dla poszczególnych szkół zostaną zorganizowane przez oddziały lub delegatury IPN w:

 

Białymstoku

ZS Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej

Liceum Ogólnokształcące w Dobrym Mieście

Zespół Szkół w Górowie Iławeckim

I Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku

II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce

Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 w Białymstoku

           kontakt: Paweł Kalisz, pawel.kalisz@ipn.gov.pl

 

Bydgoszczy

           XII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy

           Szkoła Techniczna przy Bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego

           kontakt: Mirosław Sprenger, miroslaw.sprenger@ipn.gov.pl

 

Gdańsku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

Policyjne Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Czarnem

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie

Liceum Ogólnokształcące nr. V Gdynia ul. Arendta Dickmana 14 w Gdyni

           kontakt: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl

 

Katowicach

Technikum Logistyczne im. Gen. Stanisława Sosabowskiego Bielsko Biała ul. Dworkowa 5

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku ul. Zamkowa 6 42-100 Kłobuck

Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich

Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu

Niepubliczne Policyjne Liceum Ogólnokształcące „AS” w Sosnowcu

Zespół Szkół Samochodowo–Budowlanych w Częstochowie

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach

II Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach

III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych w Żywcu

           kontakt: Zbigniew Gołasz, zbigniew.golasz@ipn.gov.pl

 

Krakowie

Niepubliczne Technikum w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Zespół Szkół nr 1 w Krakowie

XVI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu

Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie 

Liceum Ogólnokształcące w Świątnikach Górnych

Zespół szkół nr.2 w Dąbrowie Tarnowskiej

XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie

XVI liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowej

           kontakt: dr Marcin Chorązki, marcin.chorazki@ipn.gov.pl

 

Lublinie

Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Andersa w Chełmie

Zespół Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim

Zespół Szkół im. Wł. Tatrkiewicza w Radoryżu Smolanym

XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisławy Filipiny Paleolog w Lublinie

Zespół Szkól Publicznych im. A. Mickiewicza w Mrozach

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu

           kontakt: Jacek Romanek, jacek.romanek@ipn.gov.pl

 

Łodzi

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach

XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Centrum Edukacji Oświatowiec Liceum Sportowo - Mundurowe w Łodzi

Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach

           kontakt: Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl

 

Poznaniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum nr 1 im. St. Staszica w Międzyrzeczu

Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu

Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu

Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowej

           kontakt: Piotr Orzechowski, piotr.orzechowski@ipn.gov.pl

 

Rzeszowie

            Zespół Szkół w Tyczynie, ul. Grunwaldzka 25, 36-020 Tyczyn

            kontakt: Katarzyna Kyc, katarzyna.kyc@ipn.gov.pl

 

Szczecinie

Informatyczne Liceum Ogólnokształcące „Computer College” w Koszalinie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. J. Radomskiego w Tychowie

           kontakt: Paweł Miedziński, paweł.miedzinski@ipn.gov.pl

 

Warszawie

I Liceum Ogólnokształcące PUL im. bohaterów Gostynina w Gostyninie

Liceum Ogólnokształcące PUL im. 4. Pułku Strzelców Konnych w Płocku

II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1, w Płońsku

Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą

Liceum Ogólnokształcące w Komornicy

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku

LXXXVIII LO im. M. Konarskiego w Warszawie

Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2 w Warszawie

I Liceum Ogólnokształcące PUL w Wołominie

           kontakt: dr Dariusz Gałaszewski, dariusz.galaszewski@ipn.gov.pl

 

Wrocławiu

Zespół szkół i Placówek kształcenia Zawodowego w Bielawie

Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza, w Prószkowie k. Opola

Europejskie Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu

kontakt: dr Stanisław Bogaczewicz, stanisław.bogaczewicz@ipn.gov.pl

do góry