Policjanci w służbie historii Zapraszamy na warsztaty - Aktualności -

Policjanci w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas mundurowych”

Nawigacja

Zapraszamy na warsztaty

Wszystkie zgłoszone zespoły zapraszamy na warsztaty, organizowane przez wyznaczone oddziały i delegatury IPN. Jeżeli na poniższej liście brakuje jakiegoś zespołu, bardzo prosimy o pilny kontakt na adres: mateusz.marek@ipn.gov.pl

 

Oddział IPN w Białymstoku

kontakt: Radosław Wnorowski, radoslaw.wnorowski@ipn.gov.pl

I Liceum Ogólnokształcące CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Białymstoku

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku

 

***

Delegatura IPN w Bydgoszczy

kontakt: Mirosław Sprenger, miroslaw.sprenger@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego; XII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy (3 zespoły)

Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu (3 zespoły)

Zespół Szkół  Mechanicznych im.Józefa Piłsudskiego w Radziejowie

 

***

Oddział IPN w Gdańsku

kontakt: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl

 

V Liceum Ogólnokształcące im. płk. Stanisława Dąbka w Gdyni  (2 zespoły)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie (3 zespoły)

 

***

Oddział IPN w Krakowie

kontakt: dr Marcin Chorązki, marcin.chorazki@ipn.gov.pl

 

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu (2 zespoły)

Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach (3 zespoły)

Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie (2 zespoły)

XVI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

 

***

Oddział IPN w Lublinie

kontakt: Adrian Lesiakowski, adrian.lesiakowski@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, im. gen. Władysława Andersa w Chełmie

 

***

Oddział IPN w Łodzi

kontakt: Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl

 

XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Łodzi

Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu

Zespół Szkół Mundurowo - Technicznych w Ostrowie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Woli

 

 

***

Oddział IPN w Poznaniu

kontakt: Piotr Orzechowski, piotr.orzechowski@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie (2 zespoły)

Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie

Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca 56 w Poznaniu

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy

 

***

Oddział IPN w Rzeszowie

kontakt: Katarzyna Kyc, katarzyna.kyc@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego w Stalowej Woli

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie (2 zespoły)

 

***

Oddział IPN w Szczecinie

kontakt: sebastian.kaniewski@ipn.gov.pl

VII LO  im. Krzysztofa Kamila  Baczyńskiego w Szczecin

Katolickie Liceum św. Tomasza z Akwinu (2 zespoły) w Gorzowie Wielkopolskim

 

***

Oddział IPN w Warszawie

kontakt: dr Anna Maria Adamus, AnnaMaria.Adamus@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach (2 zespoły)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach (2 zespoły)

Zespół Szkół w Wieliszewie, Liceum Ogólnokształcące w Komornicy (2 zespoły)

Szkoły imienia 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (4 zespoły)

II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płóńsku (3 zespoły)

 

***

Oddział IPN we Wrocławiu

kontakt: dr Stanisław Bogaczewicz, stanislaw.bogaczewicz@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie

VII Liceum Ogólnokształcące wLegnicy

 

do góry