Policjanci w służbie historii Ruszamy z Konkursem „Policjanci w służbie historii” - Aktualności -

Policjanci w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas mundurowych”

Nawigacja

Ruszamy z Konkursem „Policjanci w służbie historii”

Instytut Pamięci Narodowej oraz Komenda Główna Policji zapraszają uczniów policyjnych klas mundurowych do udziału w konkursie „Policjanci w służbie historii”. Pierwszym krokiem jest rejestracja zespołu na stronie. Nie zwlekajcie!

Instytut Pamięci Narodowej oraz Komenda Główna Policji zapraszają uczniów policyjnych klas policyjnych do udziału w konkursie „Policjanci w służbie historii”. Celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii Policji w czasach II Rzeczpospolitej i II wojny światowej oraz jej wkładu w odzyskiwanie przez Polskę niepodległości i odbudowę Państwa Polskiego.

Zadania jakie należy wykonać aby podjąć wyzwanie w konkursie znajdziecie w naszym regulaminie, a także w zakładce materiały - Poradnik jak przygotować fajny projekt? Wszelkie dodatkowe terminy bądź ich zmiany będziemy umieszczać na naszej stronie głównej.

Teraz najważniejsze jest, abyście znaleźli chwilę czasu, trochę dobrych chęci, stworzyli 2-3-osobowy zespół, zaprosili do współpracy nauczyciela - opiekuna i zarejestrowali się na stronie projektu. Musicie to zrobić do 31 marca 2017 roku.

Jeżeli będziecie mieć jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do zgłaszania swoich uwag.

 

 

do góry