Zapraszamy uczestników konkursu na warsztaty. O terminach i szczegółach poinformują Was pracownicy Oddziałowych Biur Edukacji Narodowej IPN.
Warsztaty dla poszczególnych szkół zostaną zorganizowane przez oddziały lub delegatury IPN w:
Białymstoku
ZS Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej
Liceum Ogólnokształcące w Dobrym Mieście
Zespół Szkół w Górowie Iławeckim
I Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie
Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 w Białymstoku
kontakt: Paweł Kalisz, pawel.kalisz@ipn.gov.pl
Bydgoszczy
XII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy
Szkoła Techniczna przy Bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego
kontakt: Mirosław Sprenger, miroslaw.sprenger@ipn.gov.pl
Gdańsku
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu
Policyjne Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Czarnem
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie
Liceum Ogólnokształcące nr. V Gdynia ul. Arendta Dickmana 14 w Gdyni
kontakt: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl
Katowicach
Technikum Logistyczne im. Gen. Stanisława Sosabowskiego Bielsko Biała ul. Dworkowa 5
Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie
Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku ul. Zamkowa 6 42-100 Kłobuck
Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu
Niepubliczne Policyjne Liceum Ogólnokształcące „AS” w Sosnowcu
Zespół Szkół Samochodowo–Budowlanych w Częstochowie
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach
II Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dąbrowie Górniczej
Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych w Żywcu
kontakt: Zbigniew Gołasz, zbigniew.golasz@ipn.gov.pl
Krakowie
Niepubliczne Technikum w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
Zespół Szkół nr 1 w Krakowie
XVI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu
Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie
Liceum Ogólnokształcące w Świątnikach Górnych
Zespół szkół nr.2 w Dąbrowie Tarnowskiej
XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie
XVI liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowej
kontakt: dr Marcin Chorązki, marcin.chorazki@ipn.gov.pl
Lublinie
Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Andersa w Chełmie
Zespół Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim
Zespół Szkół im. Wł. Tatrkiewicza w Radoryżu Smolanym
XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisławy Filipiny Paleolog w Lublinie
Zespół Szkól Publicznych im. A. Mickiewicza w Mrozach
Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
kontakt: Jacek Romanek, jacek.romanek@ipn.gov.pl
Łodzi
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Centrum Edukacji Oświatowiec Liceum Sportowo - Mundurowe w Łodzi
Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach
kontakt: Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl
Poznaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
Technikum nr 1 im. St. Staszica w Międzyrzeczu
Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu
Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie
I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowej
kontakt: Piotr Orzechowski, piotr.orzechowski@ipn.gov.pl
Rzeszowie
Zespół Szkół w Tyczynie, ul. Grunwaldzka 25, 36-020 Tyczyn
kontakt: Katarzyna Kyc, katarzyna.kyc@ipn.gov.pl
Szczecinie
Informatyczne Liceum Ogólnokształcące „Computer College” w Koszalinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. J. Radomskiego w Tychowie
kontakt: Paweł Miedziński, paweł.miedzinski@ipn.gov.pl
Warszawie
I Liceum Ogólnokształcące PUL im. bohaterów Gostynina w Gostyninie
Liceum Ogólnokształcące PUL im. 4. Pułku Strzelców Konnych w Płocku
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1, w Płońsku
Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą
Liceum Ogólnokształcące w Komornicy
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku
LXXXVIII LO im. M. Konarskiego w Warszawie
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2 w Warszawie
I Liceum Ogólnokształcące PUL w Wołominie
kontakt: dr Dariusz Gałaszewski, dariusz.galaszewski@ipn.gov.pl
Wrocławiu
Zespół szkół i Placówek kształcenia Zawodowego w Bielawie
Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza, w Prószkowie k. Opola
Europejskie Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu
kontakt: dr Stanisław Bogaczewicz, stanisław.bogaczewicz@ipn.gov.pl