Policjanci w służbie historii Konkurs Policjanci w służbie historii - edycja III -

Policjanci w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas mundurowych”

Nawigacja

Konkurs Policjanci w służbie historii - edycja III

Ilość rekordów w bazie

42
Szkoła Nauczyciel – Opiekun Imię i nazwisko policjanta

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Kwiatkowskiego

Więcej Pokaż pracę konkursową
Władysław Staśkiewicz Andrzej Grześkowiak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

Więcej Pokaż pracę konkursową
Henryk Domagała Franciszek Borzych

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Jarocinie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Agnieszka Zaworska Stanislaw Jóźwiak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach

Więcej Pokaż pracę konkursową
Leszek Stępień Tadeusz Kobyliński ps. „Hiena”

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu

Więcej Pokaż pracę konkursową
Krzysztof Tekiel Stanisław Piłat

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu

Więcej Pokaż pracę konkursową
Krzysztof Tekiel Michał Władysław Kanik

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu

Więcej Pokaż pracę konkursową
Krzysztof Tekiel Jakub Klima

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Katarzyna Piotrkiewicz Jan Borkowski

Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach

Więcej Pokaż pracę konkursową
Aneta Litwin Stanisława Filipina Paleolog

XVI LO im. Armii Krajowej

Więcej Pokaż pracę konkursową
Teresa Bryg Władysław Andrzej Nowak

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Mariusz Kubis Szczepan Stradowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen Władysława Sikorskiego

Więcej Pokaż pracę konkursową
Grzegorz Gadomski Władysław Cieśla

Zespól Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego; XII Liceum Ogólnokształcące

Więcej Pokaż pracę konkursową
Jacek Kurowski Marian Tadeusz Cabajewski

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

Więcej Pokaż pracę konkursową
Renata Bielecka Stanisław Zając

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, im. gen. Władysława Andersa w Chełmie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Mariusz Rozwód Bolesław Rybczyński vel Skowroński

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Sławkowie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Albert Majda Józef Hykalik

II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu

Więcej Pokaż pracę konkursową
Jacek Zywert Leonard Gaca

II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu

Więcej Pokaż pracę konkursową
Jacek Zywert Jan Gałązka

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Sławomir Góźdź Bolesław Rybczyński

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

Więcej Pokaż pracę konkursową
Renata Bielecka asp. PP Jan Abramczyk

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

Więcej Pokaż pracę konkursową
Tomasz Joniec Franciszek Niechwiej

LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Więcej Pokaż pracę konkursową
Roman Tusiewicz Bolesław Lutomirski

Powiatowy Zespół Szkół Nr 1

Więcej Pokaż pracę konkursową
Andrzej Okrój Andrzej Hempel

I Liceum Ogólnokształcącego CN-B w Białymstoku

Więcej Pokaż pracę konkursową
Alicja Tomaszuk Bolesław Chomontowski

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku

Więcej Pokaż pracę konkursową
Małgorzata Kulig, Józef Banach Antoni Tomecki

Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Wojciech Niedziółka Wacław Kundzicz

Zespół Szkół nr. 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Artur Magnuszewski Adam Kocur

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-CHEMICZNYCH W TRZEBINI

Więcej Pokaż pracę konkursową
KATARZYNA HERBIK Jan Tomasz Oczkowski

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-CHEMICZNYCH W TRZEBINI

Więcej Pokaż pracę konkursową
KATARZYNA HERBIK Józef Skotnicki

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie

Więcej Pokaż pracę konkursową
Małgorzata Sochacka Bolesław Respond

Wybierz Strony

do góry