Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Mapa strony
Policjanci w służbie historii Konkurs Policjanci w służbie historii - edycja III -
Policjanci w służbie historii
Konkurs dla uczniów „klas mundurowych”
Pokaż wyszukiwarkę
czcionka normalna
czcionka średnia
czcionka duża
Rozmiar czcionki
Wersja kontrastowa
Twitter
Youtube
IPN
- przejdź na stronę
Wyszukiwarka
Zamknij wyszukiwarkę
Wyszukiwarka
Szukaj
Szukaj
Wybierz zakres wyszukiwania
artykuły
zdjęcia i inne pliki
video i audio
wyszukiwarka zaawnsowana
Nawigacja
Menu
O konkursie
Aktualności
Regulamin
Kontakt
Logowanie
Logowanie / Rejestracja
Materiały
Najczęściej zadawane pytania
Prace konkursowe
Mapa pamięci
Konkurs Policjanci w służbie historii - edycja III
Pełna nazwa szkoły
Nauczyciel – Opiekun - imię i nazwisko
Imię i nazwisko policjanta
Sortuj
Wybierz
Uporządkuj
Wybierz
malejąco
rosnąco
Szukaj w archiwum
Filtruj
Usuń filtry
Szukaj
Liczba rekordów w bazie
42
Szkoła
Sortuj pole Szkoła rosnąco
Sortuj pole Szkoła malejąco
Nauczyciel – Opiekun
Sortuj pole Nauczyciel rosnąco
Sortuj pole Nauczyciel malejąco
Imię i nazwisko policjanta
Sortuj pole Imię i nazwisko policjanta rosnąco
Sortuj pole Imię i nazwisko policjanta malejąco
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Kwiatkowskiego
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Władysław Staśkiewicz
Andrzej Grześkowiak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Henryk Domagała
Franciszek Borzych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Jarocinie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Agnieszka Zaworska
Stanislaw Jóźwiak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Leszek Stępień
Tadeusz Kobyliński ps. „Hiena”
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Krzysztof Tekiel
Stanisław Piłat
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Krzysztof Tekiel
Michał Władysław Kanik
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Krzysztof Tekiel
Jakub Klima
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Katarzyna Piotrkiewicz
Jan Borkowski
Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Aneta Litwin
Stanisława Filipina Paleolog
XVI LO im. Armii Krajowej
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Teresa Bryg
Władysław Andrzej Nowak
Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Mariusz Kubis
Szczepan Stradowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen Władysława Sikorskiego
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Grzegorz Gadomski
Władysław Cieśla
Zespól Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego; XII Liceum Ogólnokształcące
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Jacek Kurowski
Marian Tadeusz Cabajewski
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Renata Bielecka
Stanisław Zając
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, im. gen. Władysława Andersa w Chełmie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Mariusz Rozwód
Bolesław Rybczyński vel Skowroński
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Sławkowie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Albert Majda
Józef Hykalik
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Jacek Zywert
Leonard Gaca
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Jacek Zywert
Jan Gałązka
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Sławomir Góźdź
Bolesław Rybczyński
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Renata Bielecka
asp. PP Jan Abramczyk
Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Tomasz Joniec
Franciszek Niechwiej
LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Roman Tusiewicz
Bolesław Lutomirski
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Andrzej Okrój
Andrzej Hempel
I Liceum Ogólnokształcącego CN-B w Białymstoku
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Alicja Tomaszuk
Bolesław Chomontowski
Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Małgorzata Kulig, Józef Banach
Antoni Tomecki
Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Wojciech Niedziółka
Wacław Kundzicz
Zespół Szkół nr. 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Artur Magnuszewski
Adam Kocur
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-CHEMICZNYCH W TRZEBINI
Więcej
Pokaż pracę konkursową
KATARZYNA HERBIK
Jan Tomasz Oczkowski
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-CHEMICZNYCH W TRZEBINI
Więcej
Pokaż pracę konkursową
KATARZYNA HERBIK
Józef Skotnicki
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie
Więcej
Pokaż pracę konkursową
Małgorzata Sochacka
Bolesław Respond
Wybierz Strony
wstecz o 5
<<
poprzednia
<
Strona
1
Strona
2
Strona
następna
>
dalej o 5
>>
do góry