Policjanci w służbie historii Zapraszamy na warsztaty! - Aktualności -

Policjanci w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas policyjnych”

Nawigacja

Zapraszamy na warsztaty!

Do III edycji konkursu „Policjanci w służbie historii” zgłosiło się do chwili obecnej 101 zespołów. Wszystkie z nich zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w styczniu bądź lutym 2019 roku.

Poniżej prezentujemy przypisanie zespołów do terenowych jednostek IPN, które będą odpowiedzialne za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów. Jeżeli wkradł się jakiś błąd, bardzo proszę o informację na adres: karolina.kolbuszewska@ipn.gov.pl.

 

W przypadku Oddziałów IPN w Krakowie i Warszawie w związku z duża liczbą zgłoszonych zespołów organizator ma prawo zgodnie z §4 pkt. 2 regulaminu konkursu podjąć decyzję o ograniczeniu liczby osób z każdego zespołu, które będą mogły wziąć udział w warsztatach.

 

Wszystkich informacji na temat warsztatów udzielają wyznaczeni koordynatorzy regionalni.

 

Oddział IPN w Białymstoku

kontakt: Urszula Gierasimiuk, urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl

 

I Liceum Ogólnokształcące CN-B w Białymstoku

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku

Zespół Szkół Technicznych w Elblągu

Centrum Edukacji Mundurowej, Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Władysława Raginisa w Ełku

Zespół Szkół nr. 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie (2 zespoły)

 

***

Delegatura IPN w Bydgoszczy

kontakt: Mirosław Sprenger, miroslaw.sprenger@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego; XII Liceum Ogólnokształcące (4 zespoły)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu (3 zespoły)

 

***

Oddział IPN w Gdańsku

kontakt: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl

 

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marynarzy Wojsk Ochrony Pogranicza w Gdańsku

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdańsku (7 zespołów)

Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie

Policyjne Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku

Zespół Szkół Akademickich - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

 

***

Oddział IPN w Katowicach

kontakt: Zbigniew Gołasz, zbigniew.golasz@ipn.gov.pl

 

Zespoł Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu (3 zespoły)

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie

Zespół Szkół nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Jastrzębiu Zdroju

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Sławkowie

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach (2 zespoły)

 

***

Oddział IPN w Krakowie

W związku z dużą liczbą zgłoszonych zespołów zgodnie z §4 pkt. 2 regulaminu konkursu koordynator regionalny może podjąć decyzję o ograniczeniu liczby osób z każdego zespołu, które będą mogły wziąć udział w warsztatach

kontakt: dr Marcin Chorązki, marcin.chorazki@ipn.gov.pl

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie

XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie (2 zespoły)

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu (3 zespoły)

XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini (2 zespoły)

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku

Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach

X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Wybickiego w Kielcach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Końskich Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie (2 zespoły)

 

***

Oddział IPN w Lublinie

kontakt: Adrian Lesiakowski, adrian.lesiakowski@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, im. gen. Władysława Andersa w Chełmie (2 zespoły)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie

 

***

Oddział IPN w Łodzi

kontakt: Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl

 

XLII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Woli

 

***

Oddział IPN w Poznaniu

kontakt: Piotr Orzechowski, piotr.orzechowski@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Jarocinie (2 zespoły)

4 Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego

Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu

Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu (2 zespoły)

Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca 56 w Poznaniu

Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu

 

***

Oddział IPN w Rzeszowie

kontakt: Katarzyna Kyc, katarzyna.kyc@ipn.gov.pl

 

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie (2 zespoły)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen Władysława Sikorskiego

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie (2 zespoły)

 

***

Oddział IPN w Szczecinie

kontakt: Grzegorz Czapski, grzegorz.czapski@ipn.gov.pl

 

Katolickie Liceum św. Tomasza z Akwinu w Gorzowie Wielkopolskim

Informatyczne Liceum Ogólnokształcące „Computer College” w Koszalinie

VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Szczecinie

 

***

Oddział IPN w Warszawie

W związku z dużą liczbą zgłoszonych zespołów zgodnie z §4 pkt. 2 regulaminu konkursu koordynator regionalny może podjąć decyzję o ograniczeniu liczby osób z każdego zespołu, które będą mogły wziąć udział w warsztatach

kontakt: dr Anna Maria Adamus, AnnaMaria.Adamus@ipn.gov.pl

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach (4 zespoły)

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół w Mrozach

Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Mrozach

II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce (2 zespoły)

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku (2 zespoły)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Liceum Ogólnokształcące w Komornicy (3 zespoły)

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży nr 1 w Sochaczewie

LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie (2 zespoły)

Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie

 

***

Oddział IPN we Wrocławiu

kontakt: dr Stanisław Bogaczewicz, stanislaw.bogaczewicz@ipn.gov.pl

 

VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie

Zespół Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu

Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie

 

 

do góry