Do III edycji konkursu „Policjanci w służbie historii” zgłosiło się do chwili obecnej 101 zespołów. Wszystkie z nich zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w styczniu bądź lutym 2019 roku.
Poniżej prezentujemy przypisanie zespołów do terenowych jednostek IPN, które będą odpowiedzialne za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów. Jeżeli wkradł się jakiś błąd, bardzo proszę o informację na adres: karolina.kolbuszewska@ipn.gov.pl.
W przypadku Oddziałów IPN w Krakowie i Warszawie w związku z duża liczbą zgłoszonych zespołów organizator ma prawo zgodnie z §4 pkt. 2 regulaminu konkursu podjąć decyzję o ograniczeniu liczby osób z każdego zespołu, które będą mogły wziąć udział w warsztatach.
Wszystkich informacji na temat warsztatów udzielają wyznaczeni koordynatorzy regionalni.
Oddział IPN w Białymstoku
kontakt: Urszula Gierasimiuk, urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl
I Liceum Ogólnokształcące CN-B w Białymstoku
Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku
Zespół Szkół Technicznych w Elblągu
Centrum Edukacji Mundurowej, Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Władysława Raginisa w Ełku
Zespół Szkół nr. 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie (2 zespoły)
***
Delegatura IPN w Bydgoszczy
kontakt: Mirosław Sprenger, miroslaw.sprenger@ipn.gov.pl
Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego; XII Liceum Ogólnokształcące (4 zespoły)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu (3 zespoły)
***
Oddział IPN w Gdańsku
kontakt: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marynarzy Wojsk Ochrony Pogranicza w Gdańsku
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdańsku (7 zespołów)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
Policyjne Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku
Zespół Szkół Akademickich - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
***
Oddział IPN w Katowicach
kontakt: Zbigniew Gołasz, zbigniew.golasz@ipn.gov.pl
Zespoł Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu (3 zespoły)
Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie
Zespół Szkół nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Jastrzębiu Zdroju
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Sławkowie
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach (2 zespoły)
***
Oddział IPN w Krakowie
W związku z dużą liczbą zgłoszonych zespołów zgodnie z §4 pkt. 2 regulaminu konkursu koordynator regionalny może podjąć decyzję o ograniczeniu liczby osób z każdego zespołu, które będą mogły wziąć udział w warsztatach
kontakt: dr Marcin Chorązki, marcin.chorazki@ipn.gov.pl
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie
XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie (2 zespoły)
Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu (3 zespoły)
XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku
Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini (2 zespoły)
Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku
Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach
X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Wybickiego w Kielcach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach
Niepubliczne Technikum Zawodowe w Końskich Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie (2 zespoły)
***
Oddział IPN w Lublinie
kontakt: Adrian Lesiakowski, adrian.lesiakowski@ipn.gov.pl
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, im. gen. Władysława Andersa w Chełmie (2 zespoły)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach
Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
***
Oddział IPN w Łodzi
kontakt: Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl
XLII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Woli
***
Oddział IPN w Poznaniu
kontakt: Piotr Orzechowski, piotr.orzechowski@ipn.gov.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Jarocinie (2 zespoły)
4 Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu
Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu (2 zespoły)
Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca 56 w Poznaniu
Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu
***
Oddział IPN w Rzeszowie
kontakt: Katarzyna Kyc, katarzyna.kyc@ipn.gov.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie (2 zespoły)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen Władysława Sikorskiego
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie (2 zespoły)
***
Oddział IPN w Szczecinie
kontakt: Grzegorz Czapski, grzegorz.czapski@ipn.gov.pl
Katolickie Liceum św. Tomasza z Akwinu w Gorzowie Wielkopolskim
Informatyczne Liceum Ogólnokształcące „Computer College” w Koszalinie
VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Szczecinie
***
Oddział IPN w Warszawie
W związku z dużą liczbą zgłoszonych zespołów zgodnie z §4 pkt. 2 regulaminu konkursu koordynator regionalny może podjąć decyzję o ograniczeniu liczby osób z każdego zespołu, które będą mogły wziąć udział w warsztatach
kontakt: dr Anna Maria Adamus, AnnaMaria.Adamus@ipn.gov.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach (4 zespoły)
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół w Mrozach
Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Mrozach
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce (2 zespoły)
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku (2 zespoły)
Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu
Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
Liceum Ogólnokształcące w Komornicy (3 zespoły)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży nr 1 w Sochaczewie
LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie (2 zespoły)
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie
***
Oddział IPN we Wrocławiu
kontakt: dr Stanisław Bogaczewicz, stanislaw.bogaczewicz@ipn.gov.pl
VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie
Zespół Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu
Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie